Skip to content Skip to footer

Escobarista

Escobarista markası; dünya kahve endüstrisinin ünlü markalarının Türkiye Özel İmtiyazlı Distribütörlüğünü yürüten, Türkiye kahve kültürüne önemli katkılarda bulunan, sektöre yön veren bir markadır. Geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı çalışmalarıyla ön planda olmasının yanısıra Türkiye kahve endüstrisinin gelişmesi için bir çok katkıda bulunan, sponsorluklarıyla adından söz ettiren bir kuruluştur.

Detso Dijital Pazarlama olarak 2020 yılından itibaren Escobarista için Ürün Fotoğraf Çekimi, Web Site İçerik Yazımı, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı sunmaktayız.

Escobarista.com başarı hikayemizi incelemek için buraya tıklayın.

Sosyal Medya Yönetimi

Escobarista markası bir çok Dünya markasını Türkiye’de temsil etmektedir. Bu anlamda bütün bu markaların geliştirdiği yeni teknolojileri, ürünleri de tanıtmak Escobarista ‘nın sosyal medya çalışmalarının önemli bir parçasıdır. Aktif bir sosyal medya kullanımına sahip Escobarista.com, müşteri yanıtlama, kullanıcıların geri dönüş ve sorunların ilgili birimlere iletilmesi açısından da anlık ve hızlı bir etkileşim içerisindedir. Biz Detso Dijital Pazarlama olarak, hesabın doğru kitlelere erişim sağlaması, potansiyel hedef kitlelerle aktif iletişim içerinde olması ve marka yeniliklerini Türkiye pazarı ile doğru zamanda iletilmesi noktasında aktif olarak rol alıyoruz.

Ambalaj Tasarımı

Escobarista markası imza attığı bir çok üründe ürünlerin ilk izlenimini oluşturacak kutu ve ambalaj tasarımını Detso Dijital Pazarlamaya emanet etti. Biz tasarım ekibimizle markanın sade ve etkili olan kimliğini anlatacak, yer aldığı vitrinlerde kolaylıkla dikkat çekecek ve yeniden satışı yapılacak alanlarda tasarımıyla da etkileşim yaratacak bir tasarım çalışması hedefledik. Kutu içerisindeki ilgili ürünlerin sadeleştirilmiş çizimlerinden oluşan bir tasarım yaptık. Bu çizimler hem ürünleri kolaylıkla anlatacak hem de ürünlerin geçeceği bir çok satış aşamalarında karışıklığa sebep olmayacaktır.

MüşteriEscobarista.comHizmetDijital Pazarlama, Sosyal Medya YönetimiShare
Hemen daha fazla bilgi al!