Skip to content Skip to footer

Markas Plastik

MüşteriMarkas Plastik BoruHizmet:Sosyal Medya Yönetimi, Pazarlama Danışmanlığı, Website Yapımı, Reklam Optimizasyonu, Fotoğraf ÇekimiShare

Markas Plastik 15 yıldır dünya pazarında, özellikle Kuzey, Batı ve Doğu Afrika, Orta Doğu ülkeleri, Yunanistan, Makedonya, Kosova, Gürcistan, Özbekistan, Azerbaycan pazarında öncü plastik boru üreticisi olarak bilinmektedir. Markas ’ı öncü yapan üretim kalitesidir. Ama artık Marka İmajı ile de bir dünya öncüsüdür.

Detso Dijital Pazarlama olarak 2019 yılından itibaren Markas Plastic için Ürün Fotoğraf Çekimi, Web Site Tasarımı, Fuar Tanıtım Tasarımı, Kurumsal Kimlik Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı sunmaktayız.

Sosyal Medya Çalışması

Markas Plastik sosyal medya çalışması için kollarımızı sıvadığımızda global pazarı iyice incelemiş, hedeflerimizi belirlemiştik. Yeni limanlara konteynerlerimizi göndermek için ürünlerimizi bu mecrada doğru anlatabilmeliydik. Ülkeler ve kıtaları ayrıştırdığımız bu çalışmada her ülke için özenli bir plan hazırlayarak doğru hedeflere doğru başladık bu yola.

Dünyanın dört bir yanından tüketicilere ve ara satıcılara ürünlerimizi ve üretim teknolojilerimizi tanıtmaya başladık. Bunun sonucu olarak hem ürünlerimizle daha önceden tanışmış hem de yeni karşılaşan tüketicilerden e-postalar almaya başladık.

Bir Çok Ülkede Bir Çok Dilde

Markas ‘ın katalogları ürünlerimizi ulusal ve uluslarası fuarlarda bizi en iyi şekilde ve en kısa zamanda anlatması hedefinde tasarlandı. Potansiyel hedef kitlemizin ve ilgili mühendislerin sorularının yanıtını en iyi şekilde bulması için tasarlandı. Bir çok dilde, bir çok ülkede doğru kişilere doğru bilgileri iletti.

Dijital Pazarlama Sürecimiz Nasıl ilerledi?

Öncelikle hedeflediğimiz kitlenin bizi ilk bulacağı adresi tasarlamaya başladık; web sitemiz! Tüm ürünlerimizi hizmetlerimizi kısaca bize dair her şeyi en kolay şekilde bulunabilecek hale getirdik!

Bu sırada ürün fotoğrafçılığı konusunda uzman ekibimiz ürünlerimizi doğru anlatabilmek, tek bir fotoğraf ile farkımızı ortaya koymak için çalışmaya başlamıştı bile. 

Markas Plastik, fotoğrafından tanıtım araçlarına, dijitali planlamasından websitesine kadar bize emanet edilmişti. Zorlu ama keyifli bu sürecin altyapısını güzel bir şekilde hazırladık.

Sonuç

15 yıldır kalitemiz ve standartlarımız sayesinde bize güvenen müşteri kitlesinin yanında ulaşacağımız yeni kitleler bizim için odak noktası oldu. Arama motorları, uluslararası bloglar, sektörel haberler bizi aramayı umduğunuz her yerde var olduk ve devam ediyoruz. Dünyanın herhangi bir yerinde, en kaliteli ürünü aradığınızda biz orada hazırız.

Hemen daha fazla bilgi al!